Yto -opettajien yhteystiedot

AVIAPOLIS
Koskinen Kirsi englanti, ruotsi 040 128 6287 kirsi.2.koskinen@eduvantaa.fi
Lappi Jyrki matemaattiset aineet 040 753 6590 jyrki.lappi@eduvantaa.fi
Patronen Outi äidinkieli 040 144 8516 outi.patronen@eduvantaa.fi
Peltola Helena yhteiskunnassa ja kansalaisena toimiminen 043 824 9488 helena.peltola@eduvantaa.fi
Sissonen Outi S2 040 144 0371 outi.sissonen@eduvantaa.fi
Suomala Jaakko matemaattiset aineet 040 145 5184 jaakko.suomala @eduvantaa.fi
Väisänen Olli työkyvyn ja hyvinvoinnin ylläpitäminen, suunnittelijaopettaja 043 824 9448 olli.vaisanen@eduvantaa.fi
HIEKKAHARJU
Jääskeläinen Inkeri äidinkieli, S2 050 312 4572 inkeri.jaaskelainen@eduvantaa.fi
Kainulainen Maija taide ja luova ilmaisu, toiminta digitaalisessa ympäristössä 040 159 5540 maija.2.kainulainen@eduvantaa.fi
Kaivola Jenitta suunnittelijaopettaja 050 303 1674 jenitta.2.kaivola@eduvantaa.fi
Lindahl Juha ruotsi 043 826 9407 juha.lindahl@eduvantaa.fi
Lähteenmäki Leena yhteiskuntatieteelliset aineet 040 869 7950 leena.lahteenmaki@eduvantaa.fi
Malmström Marjo matemaattiset aineet 040 541 7910 marjo.malmstrom@eduvantaa.fi
Möller-Välinen Sari työkyvyn ja hyvinvoinnin ylläpitäminen 050 312 1965 sari.mollervalinen@eduvantaa.fi
Tarkoma Elise äidinkieli elise.tarkoma@eduvantaa.fi
Vielmaa Henna englanti 040 184 7363 henna.vielmaa@eduvantaa.fi
Volk Mathias matemaattiset aineet 050 312 1964 mathias.volk@eduvantaa.fi
KOIVUKYLÄ
Joensuu Jaana matemaattiset aineet, toiminta digitaalisessa ympäristössä 043 824 9986 jaana.m.joensuu@eduvantaa.fi
Kulmala Ronja työkyvyn ja hyvinvoinnin ylläpitäminen 040 561 7124 ronja.kulmala@eduvantaa.fi
Kärkkäinen Johannes matemaattiset aineet, toiminta digitaalisessa ympäristössä 040 661 2562 johannes.karkkainen@eduvantaa.fi
Laitinen Riikka taide ja luova ilmaisu 050 318 1655 riikka.2.laitinen@eduvantaa.fi
Lindahl Juha englanti, ruotsi 043 826 9407 juha.lindahl@eduvantaa.fi
Luukkanen Pirjo S2 050 312 1696 pirjo.luukkanen@eduvantaa.fi
Nienstedt Pekka yhteiskuntatieteelliset aineet 050 302 1710 pekka.nienstedt@eduvantaa.fi
Rinne Päivi äidinkieli, S2 043 824 9483 paivi.rinne@eduvantaa.fi
Schultz Minerva matemaattiset aineet 040 191 1451 minerva.schultz@eduvantaa.fi
Valkama Juhani suunnittelijaopettaja 050 304 5560 juhani.valkama@eduvantaa.fi
MYYRMÄKI
Koponen Jouni äidinkieli, taide ja luova ilmaisu 050 325 5989 jouni.2.koponen@eduvantaa.fi
Kuokkanen Maria S2 040 144 7800 maria.kuokkanen@eduvantaa.fi
Kuusipalo Minna matemaattiset aineet 050 345 6968 minna.kuusipalo@eduvantaa.fi
Lehtola Sirpa englanti, suunnittelijaopettaja 043 825 1482 sirpa.lehtola@eduvantaa.fi
Peltola Helena yhteiskunnassa ja kansalaisena toimiminen 043 824 9488 helena.peltola@eduvantaa.fi
Ruoho Marja-Liisa äidinkieli, ruotsi 050 318 1656 marja-liisa.ruoho@eduvantaa.fi
Wetzell Tom työkyvyn ja hyvinvoinnin ylläpitäminen 050 303 8510 tom.wetzell@eduvantaa.fi

Aviapoliksen toimipiste

Rälssitie 13

01530 Vantaa

Hiekkaharjun toimipiste

Tennistie 1

01370 Vantaa

Koivukylän toimipiste

Talvikkitie 119

01360 Vantaa

Myyrmäen toimipiste

Ojahaantie 5

01600 Vantaa

facebook twitter instagram youtube