Toimipisteet

Kouluisännät, vahtimestarit ja vartijat eivät päivystä viikonloppuisin muuta kuin erityistapahtumien, kuten Oskarinmarkkinoiden takia.



Aviapoliksen toimipiste

Rälssitie 13, 01530 Vantaa

Kouluisäntä Kai Riipinen, p. 040 076 0836
Toimipistevastaava Matti Hallikainen, p. 040 182 4668, matti.hallikainen@eduvantaa.fi

Postiosoite:

Vantaan ammattiopisto VARIA Aviapoliksen toimipiste
PL 8510, 01030 Vantaan kaupunki

Hiekkaharjun toimipiste

Tennistie 1, 01370 Vantaa

Vahtimestari Petri Niinihuhta, p. 040 588 6258, petri.niinihuhta@vantaa.fi
Toimipistevastaava Eeva Määttänen, p. 040 507 7252, eeva.maattanen@vantaa.fi
Toimipistevastaava Kaarlo Lukkarila, p. 040 522 5479, kaarlo.lukkarila@vantaa.fi

Postisoite:

Vantaan ammattiopisto VARIA Hiekkaharjun toimipiste
PL 4512, 01030 Vantaan Kaupunki

Koivukylän toimipiste

Talvikkitie 119, 01360 Vantaa

Vartija Juha Kettunen, p. 040 718 0138, juha.kettunen@vantti.fi
Toimipistevastaava Paula Aistrich, p. 040 184 5467, paula.aistrich@vantaa.fi

Postiosoite:

Vantaan ammattiopisto VARIA Koivukylän toimipiste
PL 6515, 01030 Vantaan kaupunki

Myyrmäen toimipiste

Ojahaantie 5, 01600 Vantaa

Vartija Ari Laitala, p. 0400 760 471, ari.laitala@vantti.fi
Toimipistevastaava Kimmo Tiainen, p. 040 184 5698, kimmo.tiainen@vantaa.fi

Postiosoite:

Vantaan ammattiopisto VARIA Myyrmäen toimipiste
PL2514, 01030 Vantaan kaupunki

Leija

Leija yrityspalvelukeskus, Työelämäpalvelut

Elannontie 3, 01510 Vantaa

Toimipistevastaava Anne Heinonen, p. 040 524 1242, anne.heinonen@vantaa.fi

Postiosoite:

Vantaan ammattiopisto VARIA Leija Yrityspalvelukeskus
PL 8001, 01030 Vantaan kaupunki

Kaikkien toimipisteiden asiakastöiden tilaukseen tästä.

Artikkeli

Asiakastyöt

Etsitkö palvelulle tai tuotteelle toteuttajaa? Asiakastyöt ovat meillä Variassa osa käytännönläheistä opiskelua. Voit tilata asiakastöitämme tuotteina tai palveluina lähes kaikilta aloilta. Esimerkiksi autoalalla tehdään erilaisten autojen...

Lue Lisää

Aviapoliksen toimipiste

Rälssitie 13

01530 Vantaa

Hiekkaharjun toimipiste

Tennistie 1

01370 Vantaa

Koivukylän toimipiste

Talvikkitie 119

01360 Vantaa

Myyrmäen toimipiste

Ojahaantie 5

01600 Vantaa

facebook twitter instagram youtube