Ravintola- ja catering-alan yhteystietoja

Ravintola- ja catering-alan henkilökunnan yhteystiedot
Autio Maarit Työnohjaaja 040 539 8128 maarit.autio@eduvantaa.fi
Heiska Jari Tuntiopettaja 043 825 9264 jari.heiska@eduvantaa.fi
Huhtanen Annamari Lehtori 050 312 2112 annamari.huhtanen@eduvantaa.fi
Hämäläinen Jari Tuntiopettaja 043 824 9242 jari.hamalainen@eduvantaa.fi
Immonen Milma Lehtori 040 534 6964 milma.immonen@eduvantaa.fi
Kallunki Salla Työnohjaaja 043 825 7248 salla.kallunki@eduvantaa.fi
Knutti Maija Osaamispalveluesimies, poissa 1.8.2021-31.7.2023 040 503 4770
Laitinen Kai Tuntiopettaja 043 824 9446 kai.laitinen@eduvantaa.fi
Lehtonen Taija Työnohjaaja 040 183 4662 taija.lehtonen@eduvantaa.fi
Lode Tuula Lehtori 050 314 5105 tuula.lode@eduvantaa.fi
Mohammadzadeh Tahere Työnohjaaja 043 825 1755 tahere.mohammadzadeh@eduvantaa.fi
Mäenpää Elviira Tuntiopettaja 043 824 9241 elviira.maenpaa@eduvantaa.fi
Niittumäki-Mäntylä Mervi Lehtori 050 314 5120 mervi.niittumaki@eduvantaa.fi
Otto-Sprunck Piritta Lehtori 040 524 1244 piritta.otto-sprunck@vantaa.fi
Pekkala Virpi Lehtori 050 312 4549 virpi.pekkala@eduvantaa.fi
Peuha Riitta Lehtori 050 312 4551 riitta.peuha@eduvantaa.fi
Pulli Teija Lehtori 050 314 5121 teija.pulli@eduvantaa.fi
Pykäri Riina Osaamispalveluesimies 043 824 9241 riina.pykari@vantaa.fi
Rauha Petri Tuntiopettaja 040 529 8088 petri.rauha@eduvantaa.fi
Rossi-Mäenpää Mirjami Erityisopetuksen vastuuopettaja
050 314 6368 mirjami.rossi-maenpaa@eduvantaa.fi
Svärd Harriet Tuntiopettaja 043 824 9243 harriet.svard@eduvantaa.fi
Partanen Olli Työnohjaaja 0438257248 olli.partanen@eduvantaa.fi

Päivitetty 4.10.2021 / MP

Aviapoliksen toimipiste

Rälssitie 13

01530 Vantaa

Hiekkaharjun toimipiste

Tennistie 1

01370 Vantaa

Koivukylän toimipiste

Talvikkitie 119

01360 Vantaa

Myyrmäen toimipiste

Ojahaantie 5

01600 Vantaa

facebook twitter instagram youtube