Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan yhteystietoja

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan henkilökunnan yhteystiedot
Grommi Kati Erityisopetuksen vastuuopettaja
050 302 5489 kati.grommi@eduvantaa.fi
Heinonen Harri Tuntiopettaja 040 624 0885 harri.heinonen@eduvantaa.fi
Hirsivaara Hannu Tuntiopettaja 040 1911377 hannu.hirsivaara@eduvantaa.fi
Hujanen Hannu Tuntiopettaja 050 318 1432 hannu.hujanen@eduvantaa.fi
Kaivola Jenitta Tuntiopettaja 050 303 1674 jenitta.2.kaivola@eduvantaa.fi
Koppinen Sirpa Opinto-ohjaaja 040 1627983 sirpa.koppinen@eduvantaa.fi
Kytö Asmo Työnohjaaja 040 6240975 asmo.kyto@eduvantaa.fi
Lampinen Teija Tuntiopettaja 040 528 7237 teija.lampinen@eduvantaa.fi
Niskavaara Riitta Tuntiopettaja 040 653 3271 riitta.niskavaara@eduvantaa.fi
Ryynänen Päivi Tuntiopettaja 040 1626895 paivi.h.ryynanen@eduvantaa.fi
Wirenius Katja Osaamispalveluesimies 040 1846009 katja.wirenius@vantaa.fi

Aviapoliksen toimipiste

Rälssitie 13

01530 Vantaa

Hiekkaharjun toimipiste

Tennistie 1

01370 Vantaa

Koivukylän toimipiste

Talvikkitie 119

01360 Vantaa

Myyrmäen toimipiste

Ojahaantie 5

01600 Vantaa

facebook twitter instagram youtube