Oppilaitosnuorisotyöntekijät

Variassa työskentelee yhdeksän oppilaitosnuorisotyöntekijää. He ovat tukena opiskeluarkeen liittyvissä asioissa ja järjestävät yhteisöllistä toimintaa toimipisteissä. Oppilaitosnuorisotyöntekijöitä löytyy jokaisesta Varian toimipisteestä.

Koivukylän toimipiste
Ennileena Siitonen 040 626 6476 ennileena.siitonen@vantaa.fi
Aviapoliksen toimipiste
Essi Manninen 040 359 3862 essi.manninen@vantaa.fi
Visa Heinonen 050 312 4499 visa.heinonen@vantaa.fi
Myyrmäen toimipiste
Paula Jääskeläinen 040 353 5039 paula.jaaskelainen@vantaa.fi
Joni Tuominen 040 564 7699 joni.tuominen@vantaa.fi
Hiekkaharjun toimipiste
Erja Forssten 040 355 3453 erja.forssten@vantaa.fi
Angelika Forsman 040 357 8553 angelika.forsman@vantaa.fi
Jarkko Fagerholm 040 779 6245 jarkko.fagerholm@vantaa.fi
Oppilaitosnuorisotyöntekijöiden esimies
Niina-Maria Lassila 040 355 2192 niina-maria.lassila@vantaa.fi

Päivitetty 24.1.2021 / MP

Aviapoliksen toimipiste

Rälssitie 13

01530 Vantaa

Hiekkaharjun toimipiste

Tennistie 1

01370 Vantaa

Koivukylän toimipiste

Talvikkitie 119

01360 Vantaa

Myyrmäen toimipiste

Ojahaantie 5

01600 Vantaa

facebook twitter instagram youtube