Yhteystiedot

Postiosoite:
Vantaankosken koulu
PL 2504
01030 VANTAAN KAUPUNKI

Käyntiosoite:
Isontammentie 15 (päärakennus)
Isontammentie 17 (kielitalo)
01730 Vantaa

Yhteystiedot
Rehtori Kaisa Maliniemi, 0400-673980
kaisa.maliniemi@vantaa.fi

Apulaisrehtori Maria Hohka, 050-303 3092 (virka-aikana)
maria.hohka@vantaa.fi

Vararehtori Iiris Eronen, 050-3124 807 (virka-aikana)
iiris.eronen@vantaa.fi

Opettajainhuone (päärakennus) 050-3033 194

Opettajainhuone (kielitalo)09-8393 4821

Opettajien sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@eduvantaa.fi.

Koulusihteeri
Elena Myugyanen, 040-5018226
elena.myugyanen@vantaa.fi
09-8393 4004 (telefax)

Terveydenhoitaja
Satu Lähteinen, 050-3121590
satu.lahteinen@vantaa.fi

Koulupsykologi
Anni Hirsaho, 040-8474841
anni.hirsaho@vantaa.fi

Koulukuraattorit
Maria Wass, 0400-478904 (yhdekäsluokkalaiset)
maria.wass@vantaa.fi

Kira Söderholm-Trigo, 043-8269315 (seitsemäs- ja kahdeksasluokkalaiset)
kira.soderholm.trigo@vantaa.fi

Oppilaanohjaajat
Maria Hohka, 050-3033092
maria.hohka@vantaa.fi

Henna Oravasaari, 050-3032899
henna.oravasaari@eduvantaa.fi

Riitta Lappalainen, 040-1846284
riitta. lappalainen@vantaa.fi

Mirja Blomholm, 040-3581241
mirja.blomholm@vantaa.fi

Vartija
040-5817613

Koulukeittiö
09-8393 4879

Vantaankosken koulu

Kanslia 040-5018226

Opettajainhuone (päärakennus) 050-3033 194

Opettajainhuone (kielitalo) 09-8393 4821

Isontammentie 15, 01730 Vantaa

PL 2504

01030 VANTAAN KAUPUNKI

Rehtori: Kaisa Maliniemi,
0400-673980, kaisa.maliniemi@vantaa.fi

Apulaisrehtori: Maria Hohka,
050-303 3092, maria.hohka@vantaa.fi

Vararehtori: Iiris Eronen,
050-3124 807, iiris.eronen@vantaa.fi

Muut yhteystiedot:

Opettajien sähköpostiosoitteet: