Hyvinvointipalvelut


Esa Partanen
Rehtori
0400 633 865
esa.partanen@vantaa.fi
Lukion kanslia

Kaisa Vuolle
YHR:n yhdyshenkilö
040 507 0065
kaisa.vuolle@eduvantaa.fi
Luokkatila 321

Elina Korkea-aho
Opinto-ohjaaja
040 755 1841
elina.korkea-aho@vantaa.fi
Ryhmät C ja D

Helena Kuronen
Kuraattori
043 825 1909, myös WhatsApp
helena.kuronen@vantaa.fi
Paikalla: to ja pe klo 8-15.30

Eero Nummenmaa
Opinto-ohjaaja
040 526 6265
eero.nummenmaa@vantaa.fi
Ryhmät A ja B

Marjo Piilo
Terveydenhoitaja
043 825 9926, myös WhatsApp
marjo.piilo@vantaa.fi
Paikalla: ma ja to 8-16 ja pe 8-14.45

Susanne Palmu
Opiskeluhuollon psykologi
040-4824919
susanne.palmu(at)vantaa.fi
Paikalla: ke-pe


Heli Hakala
Erityisen tuen yhteysopettaja
heli.hakala@eduvantaa.fi
Työhuone: Ollila, C -ovi

Sotungin lukio

Sotungintie 19, Vantaa

PL 8511

01030 Vantaan kaupunki

Rehtori: Esa Partanen,
0400 633 865, esa.partanen@vantaa.fi

Lukiosihteeri: Kati Taivainen,
040 575 6792, kati.taivainen@vantaa.fi

facebook twitter instagram