Yhteystiedot

Osoite: Kisatie 21, 01450 Vantaa

Rehtori: Salla Rytilä, 040-521 2913, salla.rytila@vantaa.fi

Apulaisrehtori: Kaisa Honkakoski, 043-827 2839, kaisa.honkakoski@eduvantaa.fi

Koulusihteeri: Marjo Heiskanen 040-487 1187, marjo.heiskanen@vantaa.fi

Opettajainhuone: 040-574 4871

Opinto-ohjaajat:

Olga Lenskaja 050-303 2629, olga.lenskaja@vantaa.fi

9A, 9C & 9E

8C, 8E, 8F & 8G

7A, 7B, 7D & 7F

Niina Tapanainen 040-193 2963, niina.tapanainen@eduvantaa.fi

9B, 9D, 9F & 9G

8A, 8B & 8D

7C, 7E & 7G

Terveydenhoitaja: Riitta Juuti-Finnilä 050-312 2147, riitta.juuti-finnila@vantaa.fi

Ruusuvuoren koululla:keskiviikkona, torstaina, perjantaina+ parittomien viikkojen tiistaina.

Koulukuraattori: Minna Rissanen 040-730 5074, minna.rissanen@vantaa.fi

Ruusuvuoren koululla: keskiviikkona, torstaina ja perjantaina




Ruusuvuoren koulu

Opettajainhuone 040-574 4871

Kisatie 21

PL 6502

01450 Vantaa

Rehtori: Salla Rytilä,
040-521 2913

Apulaisrehtori: Kaisa Honkakoski,
043-827 2839

Koulusihteeri: Marjo Heiskanen,
040-487 1187

facebook instagram