Yhteystiedot

  • Rehtori Petri Kiuru, puh. 050 3026 056, petri.kiuru@vantaa.fi
  • Apulaisrehtori Jenni Ärölä, puh. 050 3031 285, jenni.arola@eduvantaa.fi
  • Koulusihteeri Kirsi Lampén-Koivula, puh. 050 3031 183, kirsi.lampenkoivula@vantaa.fi
    + wilma-viestit
  • Kouluisäntä/vartija Jarmo Juntunen, puh. 050 3031 314, jarmo.juntunen@vantaa.fi
  • Opettajien huone, puh. 040 5491673 (huom! ei tekstiviestejä)
  • Kouluterveydenhoitaja Jenni Liukkonen, puh. 050 312 1590, jenni.liukkonen@vantaa.fi
    - koululla ti, to parillisella viikolla, pe +wilma-viestit
  • Koulukuraattori Maria Wass p. 0400 478 904, maria.wass@vantaa.fi
    - koululla ti, pe +wilma-viestit
  • Koulupsykologi Emmi Pentikäinen 040 596 3957, emmi.pentikainen@vantaa.fi
    - koululla ti, ke +wilma-viestit
  • Aluekoordinaattori Taru Asikainen, puh. 0400 719 533, taru.asikainen@vantaa.fi
  • Aluepäällikkö Kirsi Kolu, puh. 040 7334 239, kirsi.kolu@vantaa.fi
  • Perusopetuksen johtaja Ilkka Kalo, puh. 040 7071 115, ilkka.kalo@vantaa.fi
  • Opetuspäällikkö Pepita Kaskentaus, puh. 040 5073 489, pepita.kaskentaus@vantaa.fi
  • Hammashoitola, puh. 09 839 34253
  • Iltapäiväkerho Aarne Himberg, puh. 040 7566 577, aarne.himberg@uniarts.fi
  • Ip-kerhon ohjaajat, puh. 044 7476 606, ipkannisto@gmail.com
  • Keittiö, puh. 050 3031 152, keittio.kannisto@vantti.fi
  • Päiväkodin johtaja Kaisu Raitala, puh. 050 3027 683, kaisu.raitala@vantaa.fi

Kanniston koulu

Kenraalintie 6

01700 Vantaa

Rehtori: Petri Kiuru,
050 3026 056, petri.kiuru@vantaa.fi

Koulusihteeri: Kirsi Lampén-Koivula,
050 3031 183, kirsi.lampenkoivula@vantaa.fi

Kouluisäntä, vartija: Jarmo Juntunen,
050 303 1314, jarmo.juntunen@vantaa.fi

Kanniston koulu

Postiosoite:

Kanniston koulu PL 2507

01030 Vantaan kaupunki

facebook instagram