Yhteystietoja

Kanniston koulu

  • Rehtori Petri Kiuru, puh. 050 3026 056, petri.kiuru@vantaa.fi
  • Apulaisrehtori Jenni Ärölä, puh. 050 3031 285, jenni.arola@eduvantaa.fi
  • Koulusihteeri Kirsi Lampén-Koivula, puh. 050 3031 183, kirsi.lampenkoivula@vantaa.fi
  • Koulukuraattori Maria Wass puh. 0400 478 904, maria.wass@vantaa.fi (koululla ti ja pe)
  • Koulupsykologi Maiju Tikanto, puh. 040 738 8340, maiju.tikanto@vantaa.fi (koululla ti ja to)
  • Kouluterveydenhoitaja Marjo Partti, puh. 050 312 1590, marjo.partti2@vantaa.fi (koululla ti, ke (pariton viikko), to ja pe)
  • Opettajien huone, puh. 040 549 1673 (huom! ei tekstiviestejä)
  • Keittiö, puh. 050 3031 152, keittio.kannisto@vantti.fi
  • Vartija Jarmo Juntunen, puh. 050 3031 314, jarmo.juntunen@vantaa.fi

Iltapäiväkerho

  • Iltapäiväkerho Aarne Himberg, puh. 040 7566 577, aarne.himberg@uniarts.fi
  • Ip-kerhon ohjaajat, puh. 044 7476 606, ipkannisto@gmail.com

Päiväkoti

  • Päiväkodin johtaja Kaisu Raitala, puh. 050 3027 683, kaisu.raitala@vantaa.fi

Kanniston koulu

Kenraalintie 6

01700 Vantaa

Rehtori: Petri Kiuru,
050 3026 056, petri.kiuru@vantaa.fi

Koulusihteeri: Kirsi Lampén-Koivula,
050 3031 183, kirsi.lampenkoivula@vantaa.fi

Kouluisäntä, vartija: Jarmo Juntunen,
050 303 1314, jarmo.juntunen@vantti.fi

Kanniston koulu

Postiosoite:

Kanniston koulu PL 2507

01030 Vantaan kaupunki

facebook instagram